Bądź z nami

Usługi dla firm i wynagrodzenie

Jako właściciel firmy masz ważniejsze rzeczy do zrobienia niż zajmowanie się papierkową robotą. Aby ułatwić przedsiębiorcom prowadzenie biznesu oferujemy następujące usługi, dzięki którym mogą się oni skupić na tym, co najważniejsze: generowaniu zysków.

Zakładanie firm

Otwarcie własnej firmy jest ciężkim zadaniem, ale jest także ekscytujące. Nasz zespół w TaxCalc pomoże Ci założyć nową firmę i zajmie się wszystkim, co przyjdzie później.

Wynagrodzenie pracownicze (payroll)

Federalne, stanowe i lokalne przepisy podatkowe dotyczące płac często się zmieniają i stają się coraz bardziej złożone. Dzięki specjalistom, którzy robią to za Ciebie eliminujesz ryzyko błędnej kalkulacji i niewłaściwego wypełniania dokumentów, jak również złego odprowadzenia podatków od wynagrodzeń.

W ramach biura TaxCalc oferujemy rozwiązania, które spełnią potrzeby Twojej firmy w zakresie obsługi wynagrodzeń i pozwolą Ci skupić się na prowadzeniu firmy.

Pozostałe usługi dla biznesu

Nasi specjaliści mogą pomóc właścicielom firm w innych, równie istotnych sprawach związanych z biznesem:

 

Prowadzenie biznesu jest bardzo odpowiedzialnym i czasochłonnym zadaniem. Specjaliści z TaxCalc pomogą Ci w tym odpowiedzialnym zadaniu!

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszej listy mailingowej i bądź na bieżąco z informacjami o TaxCalc!