Bądź z nami

O nas

TaxCalc Inc to profesjonalna firma podatkowa, która oferuje także usługi dla biznesu (założenie i rejestracja firmy, wynagrodzenie pracownicze, numery identyfikacji podatkowej, numer pracodawcy, itp.) oraz ubezpieczenia na życie, w tym plany emerytalne. Firma mieści się w Hickory Hills, IL na południowo-zachodnich przedmieściach Chicago.

Firma została założona w 1986 roku pod nazwą Ann's Travel Center z siedzibą na południu Chicago. W 2006 roku firma zmieniła właściciela i lokalizację. Nazwa biura została przekształcona w Ann's Travel Centre Corp. i ATC Income Tax Services. W 2017 r. usługi podatkowe zostały wydzielone jako samodzielna firma pod nazwą TaxCalc Inc. W ofercie biura znalazły się również usługi dla firm i ubezpieczenia na życie, w tym plany emerytalne.

Właścicielem firmy jest Anna Styrczula, która pracuje bezpośrednio z klientami od 1996 roku, a od roku 2001 zdobywa doświadczenie w zakresie usług podatkowych i innych usług podatkowych.

Profesjonalizm. Uprzejmość. Wiedza.

Nasza firma zapewnia wyjątkową obsługę naszym klientom dzięki trzem podstawowym zasadom jakie stosujemy w naszych relacjach z klientem: profesjonalizmowi, uprzejmości i wiedzy. Nasz główny cel jako zaufanego doradcy, to pomoc naszym klientom w podejmowaniu świadomych decyzji finansowych i biznesowych.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszej listy mailingowej i bądź na bieżąco z informacjami o TaxCalc!