Bądź z nami

Ubezpieczenie na życie i plany emerytalne

Aby odpowiednio chronić siebie i swoją rodzine przed wypadkami losowymi i zabezpieczyć swoich bliskich na przyszłośc, ważne jest posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia na życie i planu emerytalnego.

Ubezpieczenie na życie

Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia na życie ma kluczowe znaczenie w planowaniu przyszłości Twojej i Twoich bliskich. Ubezpieczenie na życie może nie tylko zapewnić ubezpieczenie dla Twojej rodziny, ale dostarcza także wiele opcji i korzyści takich jak możliwości inwestycyjne, z których możesz skorzystać w ciągu życia.

Wzrost wartości gotówkowej polisy ubezpieczeniowej na życie jest odroczony podatkowo, co oznacza, że podatek płaci się tylko w sytuacji kiedy pieniądze z planu emerytalnego zostaną wybrane. Pożyczki lub wypłaty z konta emerytalnego mogą zostać użyte na poczet wartości pieniężnej polisy ubezpieczeniowej aby pomóc w bieżących wydatkach, takich jak czesne lub zaliczka na mieszkanie.

Po śmierci głównego ubezpieczonego, polisa zapewnia pieniądze wolne od podatku dla wskazanego beneficjenta lub beneficjentów. Z owych środków można opłacić koszty pogrzebu, dług, czesne, podatki od nieruchomości lub praktycznie każdy inny wydatek. Środki z ubezpieczenia mogą również zapewnić stabilność firmy po smierci jej właściciela, umożliwiając partnerom wykupienie udziałów i uniknięciu likwidacji firmy.

Plany emerytalne

Spokojna emerytura, zabezpieczona odpowiednimi środkami finansowymi to marzenie każdego z nas. Odpowiednie i świadome zaplanowanie emerytury może być trudne, tym bardziej, że żyjemy dłużej i zdrowiej, co bezpośrednio przekłada się na długość emerytury.

Specjaliści z TaxCalc mogą Ci pomóc w dobrym zaplanowaniu swojej emerytury. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie dostępne opcje i pomożemy wybrać właściwą. Oferujemy pomoc w następujących planach emerytalnych:

Pozostałe usługi

 

Właściwe ubezpieczenie na życie i plan emerytalny są unikalne dla każdego z nas. Porozmawiaj z zespołem specjalistów TaxCalc, aby dowiedzieć się, jak chronić swoją rodzinę i przyszłość.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszej listy mailingowej i bądź na bieżąco z informacjami o TaxCalc!